Medewerkers en RvT

Medewerkers

Pascalle Neijenhuis Ineke Slagter Susanne Haarsma
Pascalle Neijenhuis MSc
Directeur – bestuurder
p.neijenhuis@wzw.nl
Ineke Slagter MBA
Senior programmamanager
i.slagter@wzw.nl
Susanne Haarsma
Programmamanager
s.haarsma@wzw.nl
Pieternel van Heijst Willem Rutgers Arno Spitters
Pieternel van Heijst BACC
Programmamanager
p.vanheijst@wzw.nl
Willem Rutgers
Senior programmamanager
w.rutgers@wzw.nl
Arno Spitters MA
Projectadviseur
a.spitters@wzw.nl
——————————- ——————————-
Johan Weevers Loeke Salemans
Marlijn ter Maat
Projectmanager
m.termaat@wzw.nl
Johan Weevers MSc.
Projectmanager
j.weevers@wzw.nl
Loeke Salemans MSc.
Manager Transitiebedrijf / Projectmanager
l.salemans@wzw.nl
Maurits Follender Grossfeld Wendy Penning Jack Harmsen
Maurits Follender Grossfeld
Projectmanager
m.follendergrossfeld@wzw.nl
Wendy Penning
Projectmanager
w.penning@wzw.nl
Jack Harmsen 
Junior projectmanager
j.harmsen@wzw.nl
Raymond Reus Martine Loonstra
Raymond Reus
Administrateur
r.reus@wzw.nl
Martine Loonstra AA
Controller
m.loonstra@wzw.nl

VACATURE
Wies Koopman Inez Pelgrom
Wies Koopman
Communicatieadviseur
w.koopman@wzw.nl
Inez Pelgröm
Communicatieadviseur
i.pelgrom@wzw.nl
Ilse Blokhuizen
Communicatiemedewerker
i.blokhuizen@wzw.nl

 

Op projectbasis aan WZW en/of  het regionale actieprogramma Waard om voor te werken! verbonden:

Diederik van Vugt
Projectmanager Instroom
d.vanvugt@wzw.nl

drs. Marian Byvanck 
Projectmanager Ontdekdeouderenzorg.nl
m.byvanck@wzw.nl

Elisabeth Hoekstra
Projectmanager a.i. Strategische Personeelsplanning en Duurzame inzetbaarheid Verpleging & Verzorging
e.hoekstra@wzw.nl

Gera te Velthuis  
Projectmanager IkweetRAAT.nl
g.tevelthuis@wzw.nl

 

 

Raad van Toezicht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Van links naar rechts:
dhr. drs. E. ten Holte
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder  RIBW-NR

dhr. drs. P. van Mulkom
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder ROC Nijmegen

mw. drs. T. Piket
Voorzitter Raad van Toezicht WZW en Bestuurder de Waalboog

dhr. drs. A. Hakbijl RA
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder Ziekenhuis Gelderse Vallei

dhr. E. van der Graaf
Lid Raad van Toezicht en Directeur dienstverlening Pluryn

 

Rooster van Aftreden Raad van Toezicht WZW

2 vacante posities Raad van Toezicht WZW (vanuit leden)

WZW is vanwege het vertrek van een van haar toezichtleden en een nog openstaande vacature, op zoek naar twee gedreven en maatschappelijk betrokken toezichthouders vanuit de GGZ, Verpleging & Verzorging of Welzijn. De voorkeur gaat, vanwege de huidige samenstelling van de RvT, uit naar bestuurders vanuit de subregio’s Arnhem en Rivierenland. We zoeken nieuwe leden die verbondenheid voelen met Zorg en Welzijn én de regio en die zich hiervoor met energie willen inzetten. Lees volledige vacature.

 

RegioPlus
WZW neemt deel aan het landelijk dekkend samenwerkingsverband van regionale werkgeversorganisaties voor zorg en welzijn, verenigd in koepelorganisatie Regioplus. Er zijn in totaal 14 regionale werkgeversverenigingen Zorg en Welzijn aangesloten bij de koepel. Zij benoemen landelijke knelpunten vanuit de regionale diversiteit en vormen daarmee het scharnier tussen landelijke kaders en regionale activiteiten. Hun focus ligt op het ondersteunen van de regionale werkgeversorganisaties die zich bezig houden met instroom, mobiliteit en behoud van personeel.

Het doel: blijvend voorzien in voldoende en juist gekwalificeerd personeel