Medewerkers en RvT

Medewerkers

Pascalle Neijenhuis Ineke Slagter Susanne Haarsma
Pascalle Neijenhuis MSc
Directeur – bestuurder
p.neijenhuis@wzw.nl
Ineke Slagter MBA
Senior programmamanager
i.slagter@wzw.nl
Susanne Haarsma
Programmamanager
s.haarsma@wzw.nl
Pieternel van Heijst Arno Spitters
Pieternel van Heijst BACC
Programmamanager
p.vanheijst@wzw.nl
Willem Rutgers
Programmamanager
In dienst per 01/09
Arno Spitters MA
Projectadviseur
a.spitters@wzw.nl
——————————- ——————————-
Johan Weevers Loeke Salemans Wendy Penning
Johan Weevers MSc.
Projectmanager
j.weevers@wzw.nl
Loeke Salemans MSc.
Manager Transitiebedrijf / Projectmanager
l.salemans@wzw.nl
Wendy Penning
Projectmanager /
Officemanager
w.penning@wzw.nl
Maurits Follender Grossfeld Jack Harmsen
Sanne van der Veen MSc.
Projectmanager
s.vanderveen@wzw.nl
Maurits Follender Grossfeld
Projectmanager
m.follendergrossfeld@wzw.nl
Jack Harmsen 
Projectmedewerker
j.harmsen@wzw.nl
Martine Loonstra Raymond Reus Wies Koopman
Martine Loonstra AA
Controller
m.loonstra@wzw.nl
Raymond Reus
Administrateur
r.reus@wzw.nl
Wies Koopman
Communicatieadviseur
w.koopman@wzw.nl
Inez Pelgrom Lieke Hartman
Inez Pelgröm
Communicatieadviseur
i.pelgrom@wzw.nl
Lieke Hartman MA
Communicatieadviseur
l.hartman@wzw.nl

 

Op projectbasis aan WZW en/of  het regionale actieprogramma Waard om voor te werken! verbonden:

Diederik van Vugt
Projectmanager Instroom
d.vanvugt@wzw.nl

drs. Marian Byvanck 
Projectmanager Ontdekdeouderenzorg.nl
m.byvanck@wzw.nl

Elisabeth Hoekstra
Projectmanager a.i. Strategische Personeelsplanning en Duurzame inzetbaarheid Verpleging & Verzorging
e.hoekstra@wzw.nl

Gera te Velthuis  
Projectmanager IkweetRAAT.nl
g.tevelthuis@wzw.nl

 

Raad van Toezicht

mw. drs. T. Piket
Voorzitter Raad van Toezicht WZW en Bestuurder de Waalboog

dhr. drs. E. ten Holte
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder  RIBW-NR

dhr. drs. A. Hakbijl RA
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder Ziekenhuis Gelderse Vallei

dhr. E. van der Graaf
Lid Raad van Toezicht en Directeur dienstverlening Pluryn

dhr. drs. P. van Mulkom
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder ROC Nijmegen

Rooster van Aftreden Raad van Toezicht WZW

RegioPlus
WZW neemt deel aan het landelijk dekkend samenwerkingsverband van regionale werkgeversorganisaties voor zorg en welzijn, verenigd in koepelorganisatie Regioplus. Er zijn in totaal 14 regionale werkgeversverenigingen Zorg en Welzijn aangesloten bij de koepel. Zij benoemen landelijke knelpunten vanuit de regionale diversiteit en vormen daarmee het scharnier tussen landelijke kaders en regionale activiteiten. Hun focus ligt op het ondersteunen van de regionale werkgeversorganisaties die zich bezig houden met instroom, mobiliteit en behoud van personeel.

Het doel: blijvend voorzien in voldoende en juist gekwalificeerd personeel