Medewerkers en RvT

Medewerkers

Pascalle Neijenhuis Ineke Slagter Willem Rutgers
Pascalle Neijenhuis MSc
Directeur – bestuurder
p.neijenhuis@wzw.nl
Ineke Slagter MBA
Senior programmamanager
i.slagter@wzw.nl
Willem Rutgers
Senior programmamanager
w.rutgers@wzw.nl
Pieternel van Heijst Susanne Haarsma Arno Spitters
Pieternel van Heijst BACC
Programmamanager
p.vanheijst@wzw.nl
Susanne Haarsma
Programmamanager
s.haarsma@wzw.nl
Arno Spitters MA
Projectadviseur
a.spitters@wzw.nl
——————————- ——————————-
Johan Weevers Loeke Salemans
Marlijn ter Maat
Projectmanager
m.termaat@wzw.nl
Johan Weevers MSc
Projectmanager
j.weevers@wzw.nl
Loeke Salemans MSc
Manager Transitiebedrijf / Projectmanager
l.salemans@wzw.nl
Maurits Follender Grossfeld Wendy Penning
Maurits Follender Grossfeld
Projectmanager
m.follendergrossfeld@wzw.nl
Wendy Penning
Projectmanager
w.penning@wzw.nl
Jennifer de Boer
Programmamanager
j.deboer@wzw.nl
Jack Harmsen Martine Loonstra
Anton Bussink
Projectmanager
a.bussink@wzw.nl
Jack Harmsen 
Junior projectmanager
j.harmsen@wzw.nl
Martine Knol AA
Controller
m.loonstra@wzw.nl
Raymond Reus Inez Pelgrom
Raymond Reus
Administrateur
r.reus@wzw.nl
Yvette Holterman
Office manager
y.holterman@wzw.nl
Inez Pelgröm 
Senior communicatieadviseur
i.pelgrom@wzw.nl
Wies Koopman
Wies Koopman
Senior communicatieadviseur
w.koopman@wzw.nl
Ilse Blokhuizen MSc
Communicatiemedewerker
i.blokhuizen@wzw.nl
Diederik van Vugt
Projectmanager Instroom a.i.
d.vanvugt@wzw.nl
Suus van Dijk
Projectmanager Zorgmedew & Technologie (actie uit Waard om voor te werken!)
s.vandijk@wzw.nl
Lisan van Loveren
Projectmedewerker
l.vanloveren@wzw.nl
Ellen Bannink
Projectmedewerker
e.bannink@wzw.nl
Esmiralda van Lieshout
Projectmanager Imagocampagne ouderenzorg
e.vanlieshout@wzw.nl
Ellen van Wijk
Projectmanager (On)gekend teamtalent
e.vanwijk@wzw.nl

Raad van Toezicht

Van links naar rechts:

dhr. drs. P. van Mulkom
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder ROC Nijmegen

mw. drs. T. Piket
Voorzitter Raad van Toezicht WZW en Bestuurder Abrona

dhr. drs. A. Hakbijl RA
Lid Raad van Toezicht en Bestuurder Ziekenhuis Gelderse Vallei

dhr. E. van der Graaf
Lid Raad van Toezicht en Directeur strategie en zorgvernieuwing Lunet Zorg

dhr. G. de Greef (niet op foto)
Lid Raad van Toezicht en Lid Raad van Bestuur IrisZorg

mw. MCM. A. Jansen (niet op foto)
Lid Raad van Toezicht en Voorzitter Raad van Bestuur ZZG zorggroep

Rooster van Aftreden Raad van Toezicht WZW

RegioPlus

WZW neemt deel aan het landelijk dekkend samenwerkingsverband van regionale werkgeversorganisaties voor zorg en welzijn, verenigd in koepelorganisatie Regioplus. Er zijn in totaal 14 regionale werkgeversverenigingen Zorg en Welzijn aangesloten bij de koepel. Zij benoemen landelijke knelpunten vanuit de regionale diversiteit en vormen daarmee het scharnier tussen landelijke kaders en regionale activiteiten. Hun focus ligt op het ondersteunen van de regionale werkgeversorganisaties die zich bezig houden met instroom, mobiliteit en behoud van personeel.

Het doel: blijvend voorzien in voldoende en juist gekwalificeerd personeel